Dzisiaj jest środa, 23 kwietnia 2014. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Śmiertelny wypadek na siódemce. Trasa już odblokowana

2011-12-03 10:55:51 (ost. akt: 2011-12-03 19:08:28)

Przejezdna jest już droga krajowa numer siedem Gdańsk - Warszawa, gdzie przed godz. 9 (3.12) w Kmiecinie koło Nowego Dworu Gdańskiego doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z TIR - em. Na miejscu zginął kierowca fiata.

Do wypadku doszło w Kmiecinie na trasie krajowej nr 7

Do wypadku doszło w Kmiecinie na trasie krajowej nr 7

Autor: KPP Nowy Dwór Gdański

Jak informuje policja z Nowego Dworu Gdańskiego w wypadku brały udział trzy pojazdy. Dwa samochody osobowe i ciężarówka. Kierujący fiatem seicento jadąc od strony Elbląga na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tu zderzył się czołowo z TIR em. Na pojazdy najechał jeszcze jadące za osobówka drugie auto.

- Kierowca zginął na miejscu, mówi st. sierż. Paulina Grzesiowska z KPP Nowy Dwór Gdańsk. - Pasażer natomiast został helikopterem przewieziony do szpitala w Elblągu. Na chwilę obecną z naszych wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku była kierowca fiata, który z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod jadącego od strony Gdańska TIR-a.

Na miejscu wypadku pracował prokurator. Droga przez dłuższy czas byłą zablokowana, a policjanci zorganizowali objazd przez Kmiecin i Nowy Dwór Gdański. Obecnie na tym odcinku drogi nie ma już żadnych utrudnień, mimo tego policja apeluje do kierowców o ostrożność.

- Nadzór nad wypadkiem objęła prokuratura i to ona prowadzić będzie dalsze czynności - wyjaśnia Paulina Grzesiowska. - Jak tylko będzie to możliwe zostaną przesłuchani świadkowie zdarzenia. Prokurator zarządził także sekcję zwłok kierowcy.
daga
Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ
Podziel się informacją, wyślij zdjęcia. Pisz: gazeta@dziennikelblaski.pl.

Komentarze 15 pokaż wszystkie komentarze w serwisie Coś się źle wyświetla? Widzisz błąd? Zgłoś nam to!

Dodaj swój komentarz

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

  1. przewidujący #465364 | 93.181.*.* 04-12-2011 14:15

    dwóch młodych ludzi tragicznie zginęło a wy sobie komentujecie jak wrażenia po meczu,nikomu nie życzę takiej tragedii w rodzinie.Wyrazy współczucia dla rodziny tych młodych chłopców.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. paweł #465261 | 46.134.*.* 04-12-2011 12:18

    samochód ciężarowy i TIR to 2 zupełnie różne rzeczy, i nie wiem jak nazwa transportu międzynarodowego mogla brac udział w czymskolwiek a tym bardziej wypadku ??

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. do gg #465018 | 77.252.*.* 03-12-2011 22:42

    Czytać nie potrafisz? ze osobówka zjechała? Tir nie jest nic winny, to cioty osobówkami pchają się pod same tiry!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    1. gg #465011 | 213.76.*.* 03-12-2011 22:38

      TIR-y na tory !!!!

      Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

      1. jerzy #465010 | 80.50.*.* 03-12-2011 22:37

        mam pytanko ?dlaczego zawsze pisze się że w wypadku brał udział samochód marki IXI a nie pojaz silnikowy tak jak pisze kodeks drogowy

        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

      2. jerzy #465003 | 80.50.*.* 03-12-2011 22:25

        99%wypadków w prl to wina stanu drug a nie kierujących i tu policja jest w błędzie...a ilu właścicieli drug za ich stan ostatnoio ukarała POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

      3. q #464778 | 178.56.*.* 03-12-2011 18:23

        Ludzie bez prawa jazdy nie wypowiadać się !!!

        Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

        1. Do koleiny #464665 | 93.105.*.* 03-12-2011 16:32

          Kolego akurat na tamtym odcinku nie ma kolein

          Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

        2. S.Z. #464542 | 79.188.*.* 03-12-2011 13:42

          BABA CZY CHŁOP bez różnicy jedna osoba nie żyje - nic śmiesznego

          ! - + odpowiedz na ten komentarz

        3. i to niby baby mają siedzieć w garach #464533 | 188.33.*.* 03-12-2011 13:23

          żart

          Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

          1. ostródzianin #464532 | 88.156.*.* 03-12-2011 13:21

            Od Elbląga ąż do samego Gdańska powinna być dwupasmówka taka jak na od. Pasłęk - Elbląg. Nie wiem czemu nie pomysleli o tym, kiedy remontowali tamtą drogę

            ! - + odpowiedz na ten komentarz

          2. Do głąba "smak" #464511 | 88.156.*.* 03-12-2011 12:56

            Pajacu jak tir wali w osobówe to ją zmiatam tam "skąd przyszła" i normalne, że skasował go jeszcze tir od tyłu. W życiu trafiło mi sie widzieć jak 2 razy leciało autko sprzątnięte z przeciwnego pasa ruchu i zamiata przeważnie taki lecący grat jeszcze tych których wyprzedzał. Dlatego nie cierpię debili walących na czołówkę

            ! - + odpowiedz na ten komentarz

          3. KOLEINY #464506 | 88.156.*.* 03-12-2011 12:53

            TO nie wyprzedzanie tylko było nagle zjechał czyli wywaliła go koleina, ile razy jadę jakimś autem po tych pseudo asfaltach na chwilę to załamka, a już ten odcinek za Ostródą to porażka jak masz lacze 225 na 17-19 calowych kołach to zaczyna sie płacz i kilka wyjazdów po tej cudo 7-ce i żadne tuleje Lemfordera czy końcówki TRW nei przeżyją więcej niż pół roku! KOLEINY TO TRAGEDIA POLSKICH DRÓG!!!

            Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

            1. smak #464418 | 88.156.*.* 03-12-2011 11:27

              To ten drugi samochód też zjechał na przeciwległy pas ruchu?To znaczy że obaj próbowali wyprzedzac,wiejscy kretyni!

              Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

              1. aaaa #464394 | 83.25.*.* 03-12-2011 11:08

                ta pasazerka tego z fiata samochodu nie trafila do gdanska tylko do wojiewódzkiego szpitala w elblagu