Sotnicki - Basta, Kulewicz, Garzeł, Majcher, Pyciak, Pietras, Skiba (80 Sane), Mężyk (68 Komorek), Serafin, Dziadzio

Bieda, Czajka, Komorek, Pająk, Kuligowski, Saido, Sane

Trener:
Dariusz Siekliński
  • 90'

Sędzia zakończył mecz w Elbląg. Olimpia przegrała z Limanovią Limanowa 0:1 po dość przypadkowej bramce Wojciecha Dziadzio w 87. min. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 90'

Goście już w doliczonym czasie gry wykonywali już trzeci rzut rożny, ale bez większego zagrożenia pod bramką Olimpii.
  • 90'

Zmiana w Olimpii. Boisko opuszcza Rafał Pietrewicz, a wchodzi Rafał Lisiecki.
  • 90'

Wracając jeszcze do bramki, to padła ona w zamieszaniu podbramkowym, elbląscy obrońcy nie potrafili wybić piłki, ta wreszcie odbiła się od Wojciecha Dziadzio i ugrzęzła w siatce. Bramka do obejrzenia jeszcze dzisiaj na www.dziennikelblaski.pl
  • 89'

Żółta kartka dla Bartłomieja Pająka (Limanovia).
  • 88'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Boisko opuścił Kamil Piotrowski, a zastąpił go Łukasz Chojnacki.
  • 87'

Gol dla Limanovii, a jego autorem Wojciech Dziadzio
  • 85'

Kamil Graczyk znalazł się w polu karnym gości w dobrej sytuacji, ale ten strzał był za lekki i nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi Limanovii.
  • 85'

Zmiana w Limanovii. Boisko opuścił Arkadiusz Serafin, a zastąpił go Bartłomiej Pająk.
  • 80'

Zmiana w Limanovii. Zszedł Artur Skiba, a zastąpił go Karamo Sane.
  • 78'

Rzut rożny dla Olimpii, ponownie jego wykonawcą Kamil Piotrowski, goście wybijają piłkę.
  • 78'

Kamil Piotrowski z rzutu wolnego z około 20 metrów uderzył, piłka po plecach jednego z zawodników gości opuszcza boisko.
  • 77'

Olimpia dwukrotnie wykonywała rzut rożny, za każdym razem dośrodkowywał Kamil Piotrowski, ale czujnie obrońcy gości wybijają piłkę.
  • 75'

Łukasz Pietras uderzył sprzed pole karnego, piłka przeleciała tuż nad bramką.
  • 73'

Piłka w bramce Olimpii, ale gol nie został uznany, bo Wojciech Dziadzio był na spalonym.
  • 72'

Kamil Graczyk dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę pewnie łapie bramkarz gości.
  • 70'

Kamil Piotrowski zbiegł z prawej strony boiska do środka i uderzył nad bramką, piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 68'

Zmiana w Limanovii. Zszedł Mariusz Mężyk, a wszedł Rafał Komorek.
  • 67'

Żółta kartka dla Artura Skiby (Limanovia)
  • 66'

Zmiana w Olimpii Elbląg. Zszedł Tomasz Kowalczyk, a zastąpił go Jakub Wojtkiewicz.
  • 63'

Wojciech Dziadzio dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę na raty łapie Mateusz Imianowski.
  • 62'

Strzał Wojciecha Dziadzio z pola karnego zablokował Oleg Ichim.
  • 60'

Jacek Czerniewski na prawej stronie boiska zagrywał w okolice pola karnego rywali, ale niedokładnie i goście przejmują piłkę.
  • 59'

Akcja Limanovii zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Arkadiusza Serafina, piłka opuszcza boisko.
  • 56'

Żółta kartka dla Kamila Piotrowskiego (Olimpia Elbląg)
  • 55'

Ładna akcja Olimpii. Kamil Piotrowski prostopadłym podaniem uruchomił Kamila Kopyckiego, ten znalazł się w dobrej sytuacji, wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać postanowił zagrać wzdłuż bramki do Kamila Graczyka. Piłkę wybija jeden z obrońców gości.
  • 54'

Kolejny strzał sprzed pola karnego na bramkę Olimpii, ponownie Wojciech Dziadzio, ponownie niecelnie.
  • 53'

Wojciech Dziadzio strzelał po ziemi w kierunku elbląskiej bramki, niecelny strzał, piłka opuszcza boisko.
  • 51'

Z drugiej strony strzał Kamila Piotrowskiego, niecelny.
  • 50'

Groźny strzał Artura Skiby z około 25 metrów, Mateusz Imianowski broni.
  • 48'

Była szansa na groźną kontrę Olimpii, ale Kamil Kopycki nie zdążył do piłki i ta opuszcza boisko. Aut dla gości.
  • 47'

Obie drużyny przystąpiły do meczu bez zmian w składzie.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu
  • 45'

Koniec pierwszej połowy. Olimpia Elbląg remisuje z Limanovią Limanowa 0:0
  • 45'

Mariusz Mężyk uderzył na bramkę Olimpii sprzed pola karnego. Mateusz Imianowski jest na miejscu.
  • 45'

Na bramkę gości strzelał Rafał Pietrewicz, jednak niecelnie.
  • 44'

Kontra Olimpii Elbląg zakończona strzałem Tomasz Kowalczyka z około 17 metrów. Bramkarz Limanovii Waldemar Sotnicki łapie piłkę bez problemów.
  • 43'

Dośrodkowanie Dawida Basty i piłkę wyłapuje bramkarz Olimpii Mateusz Imianowski.
  • 42'

Strzał Arkadiusza Serafina sprzed pola karnego z poświęceniem blokuje Oleg Ichim.
  • 38'

! Ale teraz miała szczęście Olimpia Elbląg. Po strzale Mariusza Mężyka gospodarzy od utraty bramki ratuje słupek.
  • 35'

A wcześniej elblążanie mieli rzut wolny z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu Kamila Piotrowskiego w pole karne obrońcy gości wybijają jednak piłkę w pole.
  • 34'

Żółta kartka dla Adama Skierkowskiego (Olimpia Elbląg)
  • 32'

Świetne podanie Adama Skierkowskiego ze środkowej strefy boiska, nie ruszył jednak do tej piłki Kamil Graczyk i ta opuszcza boisko. Grę będzie wznawiał bramkarz Limanovii.
  • 29'

Jedna z nielicznych akcji w okolicy pola karnego gości. Nie wiadomo jednak komu teraz podawał piłkę Jacek Czerniewski, który z prawej strony boiska zagrywał w pole karne... W efekcie rywale przejmują piłkę.
  • 29'

Przez pierwsze pół godziny lepsze wrażenie sprawiają jednak goście, którzy dłużej utrzymują się przy piłce, ich akcje są składniejsze, częściej strzelają na bramkę. Olimpia broni się, jak może, w ataku jak na razie pokazała niewiele.
  • 27'

Drugi rzut rożny dla Limanovii. Po dośrodkowaniu Wojciecha Dziadzio piłkę z pola karnego wybijają elbląscy obrońcy.
  • 23'

Wreszcie konkretniejsza akcja ze strony gospodarzy. W polu karnym o piłkę walczył m.in. Kamil Piotrowski. Obrońcy gości wybijają ją jednak przed pole karne, a nadbiegający Tomasz Kowalczyk uderzył bez namysłu i niecelnie.
  • 21'

Goście próbują po raz kolejny strzałem z dystansu zaskoczyć Mateusza Imianowskiego w elbląskiej bramce. Tym razem Arkadiusz Garzeł - oddał jednak bardzo niecelny strzał.
  • 19'

Mariusz Mężyk strzelił na bramkę gospodarzy po ziemi, słabo. Mateusz Imianowski bez problemów łapie piłkę.
  • 18'

Elblążanie zapędzili się pod pole karne rywala, ale Kamil Graczyk sam przeciwko trzem obrońcom, traci piłkę z lewej strony boiska.
  • 15'

Piłka wybita z pola karnego elblążan trafiła do Arkadiusza Garła, ten nie namyślał się długo, huknął, jednak niecelnie.
  • 12'

Rzut wolny dla Limanovii. Wojciech Dziadzio po ziemi podał przed pole karne, tam uderzył Radosław Kulewicz, ale mocno niecelnie.
  • 11'

Żółta kartka dla Michała Ressela (Olimpia).
  • 10'

Z drugiej strony także szczęścia próbował Arkadiusz Serafin. Piłka po jego uderzeniu sprzed pola karnego utknęła w nogach elbląskich obrońców, którzy ją wybijają.
  • 9'

Kamil Piotrowski zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów, ale niecelny.
  • 7'

Zamieszanie w polu karnym elblążan, ale wyjaśnia je Tomasz Kowalczyk wybijając piłkę.
  • 3'

Arkadiusz Garzeł uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów w światło bramki, ale na miejscu był Mateusz Imianowski. Bramkarz Olimpii pewnie złapał piłkę.
  • 3'

Oleg Ichim faulował przed polem karny Wojciecha Dziadzię.
  • 1'

Dzisiaj na trybunach elbląskiego stadionu około 200 kibiców.
  • 1'

Sędzia Maciej Mikołajewski rozpoczął mecz w Elblągu.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu poprowadzą Maciej Mikołajewski jako główny oraz na liniach Krystian Urbański i Marek Michalewski (wszyscy Lubuski ZNP).
  • Gospodarze dzisiaj w naprawdę eksperymentalnym ustawieniu. Z powodu kontuzji nie może wystąpić Anton Kołosow, za kartki pauzują m.in. Tomasz Lewandowski i Rafał Leśniewski.
  • Przed tygodniem Limanovia na własnym boisku pokonała Stal Mielec 1:0 po bramce Wojciech Dziadzio w 73. minucie z rzutu karnego. Za to Olimpia Elbląg przegrała w Radomiu z Radomiakiem 0:3.
  • Witamy Państwa ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz Olimpii Elbląg z Limanovią Limanowa.