Zolech - Edwards, Komar, Jakubiec, Pielach, Jabkowski (78 Pożak), Filipov (63 Paluch), Maksymiuk, Wiącek, Szczotka (88 Martuś), Nowak

Lipka, Gorskie, Pożak, Martuś, Paluch

Trener
Jacek Magnuszewski
  • 90'

Koniec meczu w Elblągu. Concordia Elbląg pokonała Wisłę Puławy 2:1. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 90'

Zmiana w Concordii. Adrian Jastrzębski za Shotaro Okadę.
  • 89'

Zmiana w Concordii. Patryk Galaniewski za Alfredo Pereza Zapatę
  • 88'

Zmiana w Wiśle. Szymon Martuś za Konrada Szczotkę.
  • 85'

Żółta kartka dla Kiyoshi Nakatani (Concordia)
  • 84'

2:1 gol dla Wisły, a jego autorem Konrad Nowak, który wykorzystał dość bierną postawę obrońców i strzałem sprzed pola karnego posłał piłkę do siatki.
  • 84'

Na spalonym Jean Claude Ondoua
  • 82'

Concordia wykonywała dwa rzuty rożne pod rząd, za pierwszym razem piłka wybita była poza linię końcową, za drugim razem w pole.
  • 79'

Zmiana w Concordii. Jean Claude Ondoua za Hectora Faura Ibaneza
  • 78'

Zmiana w Wiśle. Dawid Pożak za Pawła Jabkowskiego.
  • 77'

Shotaro Okada wpadł w pole karne, ale zamiast podawać strzelał i piłkę łapie Jakub Zolech.
  • 76'

Paweł Komar z rzutu wolnego ze środka boiska posłał piłkę w pole karne elblążan - tu czujnie Kamil Hrynowiecki łapie piłkę.
  • 74'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Mocne dośrodkowanie Juana Manuela Gonzalesa Pereza i piłkę piąstkuje bramkarz gości.
  • 69'

Teraz na bramkę gości z pola karnego strzelał Hector Faura Ibanez - bramkarz nie dał się ponownie zaskoczyć.
  • 68'

Alfredo Perez Zapata wygrał pojedynek ze stoperem Wisły w środku boiska, pognał na bramkę, zdecydował się podawać do Shotaro Okada, a ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.
  • 67'

Żółta kartka Hector Faura Ibanez (Concordia).
  • 63'

Zmiana w Wiśle. Michał Paluch za Tsvetana Filipova
  • 62'

Żółta kartka dla Konrada Nowaka, który umieścił piłkę w elbląskiej bramce, ale pomógł sobie w tym... ręką.
  • 61'

Alfredo Perez Zapata miał dobrą sytuację do podwyższenia wyniku, ale zwolnił akcję i goście zażegnali niebezpieczeństwo w swoim polu karnym, odbierając piłkę.
  • 57'

Shotaro Okada uderzył z lewej strony boisko, mocno, ale piłkę pewnie łapie bramkarz gości.
  • 55'

Na spalonym Shotaro Okada.
  • 52'

Drugi gol dodał Concordii wiary w siebie, teraz to ona przeważa na boisku.
  • 48'

Concordia zdobyła gola po akcji prawą stroną boiska, Alfredo Zapata ograł rywala i zagrał już z pola karnego wzdłuż bramki, a Alfredo Fernandez Lopez umieścił z kilku metrów piłkę w siatce.
  • 48'

2:0 gol dla Concordii, a jego autorem Alfredo Fernandez Lopez
  • 47'

Piąty rzut rożny dla Wisły, tym razem sędzia przerywa grę, bo dopatrzył się faulu jednego z zawodników gości.
  • 46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu.
  • 45'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Concordia prowadzi z Wisłą 1:0.
  • 45'

Alfredo Lopez uderzył na bramkę Wisły z prawej strony boiska, sprzed pola karnego, słabo i bramkarz gości bez problemów złapał piłkę.
  • 43'

Konrad Szczotka dośrodkował z rzutu rożnego, a tam głową strzelał Rafał Wiącek - piłka poleciała wysoko nad bramką.
  • 41'

Tsvetan Filipov uderzył z rzutu wolnego sprzed lewego narożnika pola karnego Concordii - Kamil Hrynowiecki jest na miejscu i pewnie łapie piłkę.
  • 39'

Trzeci rzut rożny dla zespołu z Puławy. Ponownie jego wykonawcą Tsvetan Filipov - w olbrzymi zamieszaniu pod bramką Concordii jedne z elbląskich zawodników wybija piłkę z pola karnego
  • 36'

Obie drużyny teraz bardzo dobrze grają w defensywie, akcje rywali przerywane są przed polem karnym.
  • 32'

Na boisku dużo biegania, dużo podań, ale niewiele z tego wynika. Walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska.
  • 27'

Paweł Jankowski minął trzech zawodników Concordii i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.
  • 20'

1:0 - gola dla Concordii, a jego autorem Alfredo Zapata, który nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem i przerzucił piłkę nad nim z około 15 metrów
  • 19'

Drugi rzut rożny dla gości. Tsvetan Filipov mocno z rzutu rożnego, piłka trafia do Mateusza Pielacha, a ten uderzył z narożnika pola karnego - piłkę bez problemów łapie bramkarz Concordii Kamil Hrynowiecki.
  • 16'

Tsvetan Filipov dośrodkował z rzutu wolnego ze środkowej strefy boiska, ale za mocno i piłka opuszcza boisko.
  • 14'

Shotaro Okada uderzył na bramkę gości, ale niecelnie.
  • 13'

W pierwszych minutach tego meczu lepiej prezentuje się Wisła Płock, która dłużej utrzymuje się przy piłce, częściej gości pod polem karnym rywala.
  • 11'

W polu karnym gości walczył o piłkę Alfredo Fernandez Lopez, ale sędzia dopatrzył się faulu.
  • 8'

Szybka akcja gości w polu karnym elblążan, Rafał Wiącek strzałem po ziemi posłał piłkę do bramki, ale sędzia zasygnalizował spalonego. Nie ma gola.
  • 6'

Arkadiusz Maksymiuk chciał chyba dośrodkować ze środkowej strefy boiska w pole karne, ale za mocno uderzył i piłka opuszcza boisko.
  • 4'

Tsvetan Filipov w dobrej sytuacji uderzył z pola karnego, elblążanie zablokowali ten strzał.
  • 2'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Dośrodkował Tsvetan Filipov, piłkę z pola karnego wybija Krzysztof Niburski.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu. Gospodarze w strojach pomarańczowo-czarnych, a goście na czerwono.
  • Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku starcie tych drużyn w Puławach zakończyło się zwycięstwem Wisły 2:0 po golach: Kamila Kłuska 23. min oraz Konrada Nowaka 49 min.
  • Zakończyła się rozgrzewka. Piłkarze właśnie udają się do szatni.
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą sędziowie: Michł Grocki jako główny oraz Bartłomiej Nowicki i Mateusz Jedna (Łódzki ZPN)
  • Witamy ze stadionu przy ul. Agrykola, gdzie za około 10 minut rozpocznie się mecz Concordii Elbląg z Wisłą Puławy.