Wojewódzki PP. Syrena Młynary — Barkas Tolkmicko 0:3

2014-05-07 19:43:45(ost. akt: 2014-05-07 22:18:18)
Piłkarze Syreny Młynary przegrali w środę (07.05) z Barkasem Tolkmicko 0:3 w 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski.

Barkas w kolejnej rundzie zagra z Sokołem Ostróda.

Barkas i Syrena to jedyne zespoły z regionu elbląskiego, które dotarły do 1/8 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Los sprawił, że trafiły na siebie w tej fazie rozgrywek.

III-ligowiec z Tolkmicka wygrał w Młynarach 3:0, dzięki dwóm bramkom Karola Stysia i jednej Łukasza Wolaka. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

— Goście byli od nas lepsi i odnieśli zasłużone zwycięstwo — ocenia trener Syreny Paweł Karpowicz. — Mieliśmy swoje sytuacje, w pierwszej połowie Michał Matulewicz nie trafił do pustej bramki. Po stracie drugiej bramki nasza gra wyraźnie "siadła".

Drużyna z Tolkmicka w 1/4 finału wojewódzkiego PP zagra z Sokołem w Ostródzie.

AKT

Pozostałe wyniki 1/8 finału: Sokół Ostróda — Huragan Morąg 2:0, Orzeł Janowiec Kościelny — Olimpia Olsztynek 1:3, Śniardwy Orzysz — Płomień Ełk 1:2, Victoria Bartoszyce — MKS Korsze 1:5, DKS Dobre Miasto — Omulew Wielbark 3:1, Mamry Giżycko — Mrągowia Mrągowo 4:3 po dogrywce, GKS Wikielec — Motor Lubawa 0:1.